Transport Lublin – firma transportowa Luxton

Szukasz w Lublinie firmy oferującej przeprowadzki, transport i inne usługi transportowe?

Zadzwoń: 602 677 429

FHU Luxton firma oferująca transport w Lublinie

Każdej osobie, która szykuje się do zmiany miejsca zamieszkania, podoba się wizja zajęcia nowych czterech kątów. Sprawy jednak zaczynają się miewać gorzej, kiedy przeprowadzka staje się już realną wizją. Pakowanie, wynoszenie, przewóz i wniesienie rzeczy są bardzo trudne dla wielu osób (także z Lublina), które nie mogą podołać temu zadaniu samodzielnie. Najmądrzejsi z nich decydują się na wsparcie pracowników firm świadczących usługi transportowe. Dzięki pomocy doświadczonych pracowników, każda przeprowadzka przebiega sprawnie i niezwykle komfortowo. Taka pomoc stanowi bardzo duże odciążenie przede wszystkim dla każdej zapracowanej osoby.

Firmą z Lublina, która świadczy usługi transportowe na wysokim poziomie, jest firma Luxton. Można powierzyć jej wykonanie przeprowadzki biura, a także prywatnego domu. Co ważne, transportowane mienie jest ubezpieczane, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Usługi transportowe świadczone przez Luxton oznaczają sprawną flotę, która jest niezawodna. Pracownicy tej firmy z Lublina bez problemu dokonują również demontażu i montażu mebli, pomagają także w utylizacji starych mebli, pakowaniu przedmiotów. Mogą zająć się również dowozem niezbędnych do pakowania materiałów, jak folia bąbelkowa czy kartony, kiedy te się skończą.

Firma Luxton z Lublina, która specjalizuje się w usługach transportowych, zajmuje się również transportem paletowym. Ta usługa jest odpowiednia dla osób, które planują przewozić większą ilość towaru. Jej realizacja jest możliwa za sprawą odpowiednio przystosowanych samochodów z windą załadowczą. Oprócz przeprowadzek i przewozu paletowego, można zlecić tej firmie transport wielkogabarytowy. Dzięki temu możliwe stanie się przewiezienie przedmiotów, które mają niezwykle dużą masę lub duże wymiary.

Jak widać, problem z przewiezieniem rzeczy o dużej wadze i sporych rozmiarach zostanie zażegnany, dzięki usługom transportowym firmy Luxton. Ze wsparcia przedsiębiorstwa powinny skorzystać również osoby, które planują przeprowadzkę.


W naszej ofercie proponujemy auta z zabudową skrzyniową kontenerową o wym.:

  • 4,30 dł.
  • 2,33 wys.
  • 2,10 szer.

drugie auto o wym.:

  • 4,50 dł.
  • 2,35 wys.
  • 2,20 szer

z zamontowaną windą załadowczą oraz blaszakiem o wym.:

  • 4,20 dł.
  • 1,90 wys.
  • 1,70 szer.

Działamy sprawnie i szybko

Jesteśmy punktualni

Mamy kartony, folie stretchowe, taśmy

Doświadczeni pracownicy

Jeśli szukasz rzetelnej oraz profesjonalnej firmy oferującej przeprowadzki, transport oraz inne usługi transportowe oraz jeśli zależy Ci na bezpiecznej przeprowadzce nie czekaj !

Pełna oferta usług transportowych - firma transportowa Luxton

Nasza firma specjalizuje się zarówno w przeprowadzkach osób prywatnych jak i małych oraz dużych firm.