Firma transportowa Luxton

Szukasz w Lublinie firmy oferującej przeprowadzki, transport i inne usługi transportowe?

Zadzwoń: 602 677 429

Luxton firma przeprowadzkowa

Zdarza się, że właśnie kupiliśmy nowy sprzęt AGD i chcemy go mieć natychmiast w domu, a sprzedawca oferuje bezpłatny transport dopiero za kilka dni. Kiedy indziej potrzebujemy przewieźć szafkę, komodę albo łóżko, które nijak nie chce wpasować się do naszej osobówki. Wtedy szukamy sprawdzonej, solidnej, a przede wszystkim dyspozycyjnej firmy transportowej, która zrealizuje nasze zlecenie szybko i po niewygórowanych cenach. Takim przedsiębiorstwem z Lublina jest Luxton. U nas zamówisz samochód dostawczy i pozbędziesz się kłopotu.

Nawet auto typu kombi często nie jest w stanie pomieścić wszystkich przedmiotów, szczególnie gdy decydujemy się na przeprowadzkę, gruntowny remont albo pełną wymianę wyposażenia w domu. Samochód nie jest z gumy, nie pomieści wszystkiego, a przewożenie sprzętu i rzeczy na raty to słaby pomysł. Taka operacja zajmie nam pół dnia, będzie kosztowała sporo nerwów, wysiłku i pieniędzy, jakie przeznaczymy na paliwo. W końcu kilka czy kilkanaście rundek po mieście plus znoszenie i wnoszenie zapakowanych pudeł, bagaży to niemałe wyzwanie nawet dla kilkuosobowej grupy znajomych.

LUXTON jeśli szukasz FIRMY TRANSPORTOWE LUBLIN

Właśnie dlatego czasem lepiej skorzystać z profesjonalnej ekipy, jaką oferuje firma transportowa (np. firma Luxton z Lublina). Doświadczeni fachowcy nie tylko bezpiecznie przeniosą wszystkie przedmioty, ale też pomogą w demontażu i ponownym montażu mebli, zaproponują najbardziej ergonomiczne rozwiązania i podpowiedzą, jak sprawnie ochronić mienie na czas przeprowadzki. Będą koordynowali kolejność załadunku Twoich rzeczy do meblowozu, więc do nowego miejsca na samym początku będą wnoszone te przedmioty, które od razu okażą się niezbędne. Oferujemy też przeprowadzki firm.

Dodatkowo dzięki wiedzy fachowców zorganizujesz to trudne przedsięwzięcie tak, by trwało jak najkrócej i wiązało się z jak najmniejszą ilością formalności. Profesjonalna firma transportowa to też brak zbędnego bałaganu i chaosu. Pojemny samochód dostawczy pozwoli szybko przewieźć wszystkie pakunki. U nas masz pewność, że usługa zostanie wykonana terminowo, więc nie trzeba będzie martwić się opóźnieniami przy zdawaniu kluczy, rozliczeniach ze spółdzielnią itp.


W naszej ofercie proponujemy auta z zabudową skrzyniową kontenerową o wym.:

  • 4,30 dł.
  • 2,33 wys.
  • 2,10 szer.

drugie auto o wym.:

  • 4,50 dł.
  • 2,35 wys.
  • 2,20 szer

z zamontowaną windą załadowczą oraz blaszakiem o wym.:

  • 4,20 dł.
  • 1,90 wys.
  • 1,70 szer.

Działamy sprawnie i szybko

Jesteśmy punktualni

Mamy kartony, folie stretchowe, taśmy

Doświadczeni pracownicy

Jeśli szukasz rzetelnej oraz profesjonalnej firmy oferującej przeprowadzki, transport oraz inne usługi transportowe oraz jeśli zależy Ci na bezpiecznej przeprowadzce nie czekaj !

Pełna oferta usług transportowych - firma transportowa Luxton

Nasza firma specjalizuje się zarówno w przeprowadzkach osób prywatnych jak i małych oraz dużych firm.