Przeprowadzki cennik Luxton

Nasza firma specjalizuje się zarówno w przeprowadzkach osób prywatnych jak i małych oraz dużych firm.

Zadzwoń: 602 677 429

Cennik przeprowadzek w Lublinie

Wizja przeprowadzki do Lublina albo jakiegokolwiek innego miejsca w kraju lub za granicą mało komu kojarzy się dobrze. Możliwe, że otwierające się perspektywy i szanse, jakie stoją przed nami w nowym miejscu, budzą pozytywne emocje, jednak sama banalna czynność wyciągania, układania, pakowania i przewożenia całej masy nagromadzonych przedmiotów nie jest już tak optymistyczna.

Jeśli na dodatek przeprowadzamy się po iluś latach mieszkania w jednym domu, gdzie już zdążyliśmy zgromadzić jakiś dobytek, to zebranie wszystkich rzeczy i mebli okazuje się tym trudniejsze. Na pomoc w takich sytuacjach przychodzą nam wówczas firmy profesjonalnie zajmujące się przeprowadzkami. Niemniej wybranie najlepszej usługi wcale nie jest łatwym zadaniem. Zazwyczaj przeglądając oferty, zaczynamy od prześledzenia cennika.

Jednak pamiętajmy, że poza konkurencyjnymi stawkami liczy się również to, czy usługa zostanie wykonana kompleksowo (ze znoszeniem i wnoszeniem, demontażem i ponownym montażem mebli) oraz terminowo. Brak ekipy, która pomogłaby nam przenosić duże i często niewygodne przedmioty podczas przeprowadzki oznacza, że z najtrudniejszą częścią zadania będziemy musieli poradzić sobie sami. Opóźnienie natomiast wiąże się z kolejnymi komplikacjami; problemami ze zdaniem kluczy od dotychczasowego mieszkania, załatwianiem niezbędnych formalności w nowym miejscu (np. w Lublinie lub innym mieście) w innym dniu, koniecznością przedłużenia urlopu itd. Dlatego porównując oferty, sprawdzajmy nie tylko stawki w cenniku, ale też zakres usług.


W naszej ofercie proponujemy auta z zabudową skrzyniową kontenerową o wym.:

  • 4,30 dł.
  • 2,33 wys.
  • 2,10 szer.

drugie auto o wym.:

  • 4,50 dł.
  • 2,35 wys.
  • 2,20 szer

z zamontowaną windą załadowczą oraz blaszakiem o wym.:

  • 4,20 dł.
  • 1,90 wys.
  • 1,70 szer.

Działamy sprawnie i szybko

Jesteśmy punktualni

Mamy kartony, folie stretchowe, taśmy

Doświadczeni pracownicy

Jeśli szukasz rzetelnej oraz profesjonalnej firmy oferującej przeprowadzki, transport oraz inne usługi transportowe oraz jeśli zależy Ci na bezpiecznej przeprowadzce nie czekaj !

Pełna oferta usług transportowych - firma transportowa Luxton

Nasza firma specjalizuje się zarówno w przeprowadzkach osób prywatnych jak i małych oraz dużych firm.