Przeprowadzki Lublin Luxton - tanio

Zaplanowali Państwo jakikolwiek transport? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na atrakcyjnych warunkach cenowych jak również jakościowych. Zadzwoń - ustalimy cenę.

Zadzwoń: 602 677 429

Jeśli szukasz rzetelnej oraz profesjonalnej firmy, zapraszamy - tanie przeprowadzki Lublin, okolica, zadzwoń - nie czekaj i poznaj nasz cennik!

Tanie przeprowadzki Luxton

Dlaczego my?

Zaplanowanie przeprowadzki zajmuje dużo czasu, nie jest to bowiem operacja prosta do przeprowadzenia. Różne mogą być powody podjęcia decyzji o zmianie miejsca zamieszkania. Czasami przyczyną jest brak możliwości porozumienia się z sąsiadami, często chodzi o konieczność znalezienia większego lokum z powodu powiększenia się rodziny. Innym możliwym powodem przeprowadzki jest zmiana miejsca pracy, co wiąże się z poszukiwaniem mieszkania bliżej niej położonego. Przeprowadzka dotyczy nie tylko osób prywatnych, ale także firm, którym również zdarza się przenosić działalność z jednego biura do drugiego.

Ciężko jest wyobrazić sobie przeprowadzkę bez wsparcia ze strony firmy zajmującej się organizowaniem takich przedsięwzięć. Kiedy przewieźć trzeba ciężkie meble, przedmioty o dużych gabarytach czy też wrażliwe na uszkodzenia sprzęty AGD i RTV, konieczne wydaje się wsparcie ze strony fachowców, dysponujących odpowiednim do przewożenia dużej ilości ciężkich przedmiotów pojazdem.

Taką właśnie usługę oferuje firma Luxton. Mamy duże doświadczenie w pomaganiu przy przeprowadzkach. Wiemy, że wiele z przewożonych przez nas mebli i innych przedmiotów ma dla naszych Klientów dużą wartość ze względu na wiążące się z nimi dobre wspomnienia. Potrafimy przetransportować te rzeczy w taki sposób, aby nie stała się im żadna krzywda. Możecie bez obaw powierzyć nam Państwo każdy przedmiot, będziemy wiedzieli, jak się z nim obchodzić, aby bezpiecznie dotarł do miejsca przeznaczenia.

Posiadamy auto mające pojemną skrzynię kontenerową. Jej wymiary to: wysokość 2.33 m, szerokość 2.10m, długość 4.30m. Kolejne z aut znajdujących się na wyposażeniu naszej firmy posiada kontener o wysokości 2.35m, szerokości 2.20m oraz długości 4.50m. Trzeci posiadany przez nas samochód służący do przewozu rzeczy należących do naszych Klientów wyposażony jest w skrzynię kontenerową o wysokości 1.70m, szerokości 1.70m oraz długości 4.20m. Jak Państwo widzicie jesteśmy znakomicie przygotowani do sprawnej realizacji zleceń przeprowadzkowych.

Biuro naszej firmy mieści się w Lublinie. Zapewniamy wysoki standard oferowanych przez nas usług. Zawsze staramy się dotrzymać zadeklarowanego wcześniej przewidywanego terminu wykonania zadania. W razie ewentualnych opóźnień szczegółowo informujemy naszego Klienta o ich przyczynach. Zapewniamy pomoc w przygotowaniu do podróży wszystkich przeznaczonych do transportu przedmiotów, w tym także oferujemy demontowanie mebli i ponowne ich składanie po dotarciu do celu podróży. Nasi Klienci nie muszą martwić się o kartony czy też odpowiednie folie zabezpieczające, jesteśmy gotowi się tym zająć. Oczywiście pomagamy przy wnoszeniu lub znoszeniu ciężkich przedmiotów po schodach.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty.

Przeprowadzaliśmy takie firmy jak:

 • Lubella
 • Bank Pekao S.A.
 • Skanska S,A w Warszawie
 • Budimex S.A w Warszawie

i wiele innych…


W naszej ofercie proponujemy auta z zabudową skrzyniową kontenerową o wym.:

 • 4,30 dł.
 • 2,33 wys.
 • 2,10 szer.

drugie auto o wym.:

 • 4,50 dł.
 • 2,35 wys.
 • 2,20 szer

z zamontowaną windą załadowczą oraz blaszakiem o wym.:

 • 4,20 dł.
 • 1,90 wys.
 • 1,70 szer.

Chcesz poznać cennik przeprowadzek - oferujemy usługi w dobrej cenie?