Przeprowadzki Luxton

Szukasz w Lublinie firmy oferującej przeprowadzki, transport i inne usługi transportowe?

Zadzwoń: 602 677 429

Szybkie i sprawne przeprowadzki

Przeprowadzki (w Lublinie lub innym mieście) nie należą do najprzyjemniejszych wydarzeń w życiu. Chociaż pozwalają rozpocząć nowy etap, otwierają lepsze perspektywy i możliwości, to zazwyczaj łączą się ze sporym stresem i stanowią niemałe wyzwanie. W końcu mało kto przenosi się z miejsca na miejsce regularnie co kilka miesięcy. Brak doświadczenia z kolei i ilość obowiązków związanych z przeprowadzką (np. w Lublinie) sprzyjają nerwom.

Nawet jeśli na całe przedsięwzięcie mamy zaledwie kilka dni, można je przeprowadzić sprawnie i szybko. Warto zacząć od przygotowania porządnego planu i zorganizowania firmy transportowej. Niezwykle ważne jest też, by dobrze spakować wszystkie przewożone rzeczy – od tego w dużej mierze będzie zależało powodzenie całej akcji. Jeśli zechcesz pomóc Ci w tym może nasza ekipa. Oferujemy wsparcie nie tylko przy pakowaniu i załadunku, ale też demontażu i ponownym składaniu mebli, oraz oferujemy też przeprowadzki firm Lublin.

Jeśli dom lub mieszkanie, do którego się wprowadzasz, wymaga gruntownych porządków, czyszczenia pomieszczeń albo generalnego remontu, lepiej zawczasu pomyśleć o kolejności prowadzonych prac. Zanim na własną rękę zaczniesz przewozić przedmioty, sprawdź jaki dystans dzieli Twoje obecne miejsce zakwaterowania o nowej lokalizacji. Oferta: przeprowadzki w Lublinie .

Może okazać się, że sukcesywne przewożenie pakunków własnym transportem zwyczajnie się nie opłaca. Nawet pojemne osobówki z dużymi bagażnikami i składanymi fotelami nie mieszczą niektórych mebli i sprzętów AGD. Dodatkowo upychanie, układanie na boku i przekręcanie niektórych urządzeń może zakończyć się poważnym uszkodzeniem i wymagającą naprawy awarią.

Znoszenie szaf, komód, kredensów o pokaźnych gabarytach z kilku pięter w wąskiej klatce w bloku też nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Nawet najbardziej oddana rodzina lub grupa znajomych w końcu zniechęci się do tego zadania. Dlatego, zamiast nadużywać ich lojalności, lepiej od razu zatrudnić profesjonalną firmę transportową, która organizuje przeprowadzki w Lublinie. Takim przedsiębiorstwem jest Luxton. Zajmujemy się przewozem, ale też zabezpieczaniem, przenoszeniem, montażem i ustawianiem przewożonych przedmiotów. Z nami przeprowadzka nie będzie kłopotem.


W naszej ofercie proponujemy auta z zabudową skrzyniową kontenerową o wym.:

  • 4,30 dł.
  • 2,33 wys.
  • 2,10 szer.

drugie auto o wym.:

  • 4,50 dł.
  • 2,35 wys.
  • 2,20 szer

z zamontowaną windą załadowczą oraz blaszakiem o wym.:

  • 4,20 dł.
  • 1,90 wys.
  • 1,70 szer.

Działamy sprawnie i szybko

Jesteśmy punktualni

Mamy kartony, folie stretchowe, taśmy

Doświadczeni pracownicy

Jeśli szukasz rzetelnej oraz profesjonalnej firmy oferującej przeprowadzki, transport oraz inne usługi transportowe oraz jeśli zależy Ci na bezpiecznej przeprowadzce nie czekaj !

Pełna oferta usług transportowych - firma transportowa Luxton

Nasza firma specjalizuje się zarówno w przeprowadzkach osób prywatnych jak i małych oraz dużych firm.